Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Home > Rychlá půjčka bez příjmů pro všechny > Česká spořitelna půjčky

Česká spořitelna půjčky

Kořeny České spořitelny sahají až do roku 1825, kdy vznikla Spořitelna česká. Avšak Česká spořitelna, jak ji známe dnes, vznikla v roce 1992. V současné době obsluhuje více jak 5,3 milionu klientů, což svědčí o pevném zázemí na českém trhu. Česká spořitelna nabízí celou řadu úvěrových produktů od hotovostních půjček až po hypotéky. Velké oblíbenosti se těší Česká spořitelna půjčky, které jsou k dispozici až na 600 000 Kč. Česká spořitelna půjčky jsou zpravidla neúčelové, což znamená, že získané finance můžete použít na cokoliv, aniž byste to společnosti dokládali.

Mezi nejoblíbenější produkty mezi klienty patří hotovostní půjčka České spořitelny, která je určena soukromé klientele. Půjčka České spořitelny je k dispozici od 30 000 Kč, přičemž horní hranice půjčky není stanovena. K založení půjčky od vás Česká spořitelna vyžaduje akorát průkaz totožnosti a potvrzení o příjmu. Pak se můžete těšit na peníze, z nichž můžete financovat prakticky cokoliv. Bohužel půjčka bez příjmů u České spořitelny neprojde a tak musíte využít jiného poskytovatele. Půjčky bez příjmů jsou většinou u nebankovních společností.

Tags: Půjčka bez příjmů

Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist

NAVRCHOLU.cz