Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Home > Rychlá půjčka bez příjmů pro všechny > Získání půjčky bez příjmů

Získání půjčky bez příjmů

Je pravdou, že mnoho firem požaduje doložení příjmů ze zaměstnání což pro někoho není možné a nebo je to zbytečně zdlouhavé. Sama půjčková firma by měla zájemci sdělit jaké náležitosti musí potvrzení o příjmu obsahovat. V tomto článku si však řekneme jak získat půjčku bez příjmů – půjčky totiž mohou získat i nezaměstnaní. Tyto půjčky poskytují české firmy většinou v objemu několika tisíc korun až cca 20 tis. kč. Tomuto druhu půjček se říká také půjčky bez potvrzování příjmů a nebo také půjčky do výplaty. Nabídky firem můžete najít i na internetu když tyto fráze zadáte. Abyste našli přímo nabídky firem, zkuste zadat do vyhledávání i označení s.r.o. spíše tak by se vám mělo povést najít přímo nabídky firem a ne obecné články bez nabídek.

V případě vyšší půjčky bude možná potřeba zástava

Je možné že nebankovní firmy, která prakticky jediné půjčky bez příjmů poskytují nebudou chtít půjčit třeba desetitisíce korun. Taková půjčka by pro ně mohla být příliš riziková v případě půjčování nezaměstnaným. Proto jestliže potřebujete více peněz, možná firmy budou vyžadovat nějakou zástavu, například v podobě zástavy nemovistosti. V případě této zástavy pak může firma poskytnout peníze až do cca 70% ceny nemovitosti. Těmto půjčkám se také říká americká hypotéka. V případě nesplácení může dojít k převodu nemovitosti na věřitele a vystěhování původního majitele například exekučním vystěhováním.

Co dělat před sjednáním půjčky

Některé půjčky jako rychlá půjčka online, přes SMS bývají také poskytovány bez příjmu. Při opětovné půjčce získá zájemce peníze i během desítek minut. Dá se říci, že se jedná o půjčky ihned. O internetové půjčky je možné zažádat i online vyplněním formuláře. Následně pracovní kontaktuje zájemce a dohodnou se na podepsání půjčky. Souhlas s půjčkou je pak možné dát i pomocí SMS zprávy. Před podpisem a souhlasem je potřeba si přečíst recenze a zkušenosti zákazníků firmy a také si přečíst obchodní podmínky a další listiny, se kterými souhlasím.

Tags:

Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist

NAVRCHOLU.cz